Bursa Uludağ Taksi Transfer
Ülkemizin en yüksek tepelerinden birisi olan Bursa Uludağ, kayak sezonu açıldığında kar ve kayak adına muhteşem manzarasıyla keşfetmeye değer bir yer olmakta. Kış sporları ve karla birlikte gelen soğuk havanın açtığı kış sezonunun başlaması ile birlikte artık kışın tadını Uludağ’da çıkarabilirsiniz. İsterseniz uçakla, isterseniz otobüs ile gelin Bursa’ya, Uludağ’a uğramadan geçirdiğiniz her gün sizin için vakit kaybı demektir. Fakat bu dağın izin verilen en yüksek noktasına çıkmak çok büyük tehlikeler ve riskler barındırmakta. İşte Bolu Taksi Transfer olarak bu noktada sizlere güvenli ve konforlu araçlarımız ile hizmet vererek en çok ihtiyacınız olan rahatlığı ve huzuru sizlere sunuyoruz.

Araçlarımızın tamamını en güvenli ve en doğru donanımlarla donattık. Bu sayede sizler uludağ vip transfer rezervasyonu yaptığınıza pişman olmayacaksınız. Ayrıca Uludağ’ın zirvesine en kısa sürede ve en güvenli şekilde ulaşabileceksiniz. Günümüzdeki otobüs ve 4×4 olmayan araçların sürekli kayarak ve hafif bir eğimde sürekli zikzaklar çizmek zorunda kalarak gitmeye çalıştığı bu izin verilen en yüksek rakıma, bizim araçlarımız çok kolay ve konforunuzu bozmadan çıkabiliyor. Çünkü bizler, sizin en konforlu seyahatlerinizin tamamında yanınızda olabilmek için araçlarımıza iyi bakıyor, şoförlerimizi bu tarz zorlu şartlara karşı sıkı bir eğitime sokuyoruz.

Doğa harikası manzarası ve yemyeşil bitki örtüsü ile Dünya’da Türkiye adına bir iz bırakan Bursa, Uludağ gibi bir süse layık, tarihi bir şehrimiz. Bursa diyince akla Uludağ dışında şeyler de geliyor. Hiçbir yerde bulamayacağınız kadar leziz iskenderi, Dünya’dan herkesi kendine çeken Vişne Caddesi’nin muhteşem açık hava alış veriş merkezi, yemyeşil ormanları, muazzam şelalesi ve buram buram tarih kokan sokakları. Bütün bunları sayarken türbeleri ve anıtlarını saymazsak haksızlık etmiş oluruz. Bir yer düşünün ki, Türkiye’nin en çok mağaza sayısına sahip olan bir süpermarket zinciri bile Bursa’da Uludağ’ın eteklerinde şube açmak istesin ve bunu o tarihi yapıyı bozmadan yapsın. İşte bu denli kıymeti bilinen ve değer verdiğimiz nadide şehrimiz, her yönüyle gezmeye, tanımaya ve seyahat etmeye değer.

Uludağ’a Taksi ulaşmak için hemen çağırabilirsiniz: +90 541 874 54 90